Kaheaastase ajalooga rahvusvaheline ratsaspordifestival CHI Pärnu tuleb tänavu taas ja seda traditsiooniks kujunenud maikuu viimasel ning juunikuu esimesel nädalal.

CHI pärnu korraldajatena on meil hea meel teatada, et meie järjekorras kolmas festival on tänaseks kantud rahvusvahelisse kalendrisse ja saab toimuma mullusega sarnases formaadis. Esimesel nädalavahetusel, 26.-28. mail, võtavad mõõtu koolisõitjad, kus rahvusvaheline programm sisaldab juba traditsiooniks muutunud MK-etappi, millele lisaks CDI2* programm ning klassid lastele, poniratsanikele, juunioritele, noortele ning U25 vanuseklassile. Lisaks noored hobused.

Sarnaselt 2022. aastale pakume järgneval nädalal võistlusvõimalusi takistussõitjatele ning rakendisportlastele.

Takistussõidu CSI2* raames oleme lisanud tavapärasele 120-130-140cm (145cm) ringile 110cm ringi ning uuendusena on kavas rahvusvaheline poniklassi võistlus, kus takistuste kõrgused 100-105cm. Muidugi on kavas ka sõidud noortele hobustele, kusjuures eraldi ciieaastastele ning handycapina kuue- ja seitsmeaastastele.

Rakendisportlased võistlevad paraleelselt takistussõitjatega, kusjuures hobuste üherakendites saab jällegi olema maailma edetabelitesse punkte andev CAI3* tase, ponide ühe- ja paarisrakendid ning hobuse ühe ja paarisrakendid võtavad mõõtu CAI2* tasemel.

Korraldajatel on käimas kibekiired ettevalmistustööd, et pakkuda võistlejatele üha paremat ja paremat kvaliteeti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga