Meil on hea meel teavitada, et tänavusest oleme pakkumas rahvusvahelise ratsaspordifestivali raames võistlusvõimalusi üha rohkematele ratsasportlastele, lisades oma programmi uue alana kolmevõistluse.

Korraldajatena seadsime CHI Pärnu kontseptsiooni loomisel eesmärgiks pakkuda festivali raames võistlusvõimalusi kõikidel Eestis harrastatavatel ratsaspordialadel ning nüüdseks saame rõõmuga tõdeda, et aastal 2024 lisandub senisele kolmele ratsaspordialale neljas – kolmevõistlus.

Kolmevõistluse avahooajal korraldame võistluse rahvuslikul tasemel CCN70, mis on ühtlasi rahvusliku karikasarja Mini Cup kolmandaks etapiks. Avavõistlusega testime oma kompleksi valmisolekut peamiselt krossi läbi viimiseks ning oleme seadnud eesmärgiks 2025.a. korraldada juba kaks rahvuslikku klassi ning lisada kolmevõistlus neljanda alana ka rahvusvahelisse programmi tasemel CCI2*-S.

Tänavuses programmis viime 31. mail koolisõidu läbi muruväljakul, kus pärast kolmevõistlejaid jätkavad oma koolisõiduga rakendisportlased. Õhtuses programmis hüppavad kolmevõistlejad takistussõitu kompleksi peaväljakul osana rahvusvahelisest takistussõiduprogrammist. Raja ehitab kolmevõistlejatelegi meie rahvusvaheline rajameistrite tiim ning sõitu hindavad rahvusvahelised takistussõidukohtunikud. Laupäval, 1. juunil, alustame krossiga plaanide kohaselt kell 9 hommikul, et lubada keskpäeval samale alale rakendisportlased oma sooritusteks maratonirajal.

Meie kolmevõistluse võistlusjuhendi leiate siit!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga