Laupäevane põhisõit 145 cm kõrgusel osutus paljudele sportlasele oodatumast keerulisemaks, kui rajameister Ivo Mikelsoni ehitatud rajal oli 12 tõket ning sportlased pidid kokku sooritama 15 hüpet. Puhtalt suutis keerulise raja läbida vaid 2 sportlast – Leedu tippsportlane Matas Petraitis Cornet’s Cloudil ja Eesti eelmise aasta takistussõidu edetabeli parim Paul Argus ja Jay-Z Bee. Sportlased otsustasid leppida viigiga ning ümberhüpetel startida ei soovinud. Seega jäid Petraitis ja Argus jagama esikohta ning kiireima aja ja 4 karistuspunktiga põhiparkuuris saavutas kolmanda koha Eesti sportlane Stanislav Teder hobusel Shelby.

5-aastasete hobuste klassi kahefaasilises 110 cm sõidus saavutas Urmas Raag kaksikvõidu – ajaga 26,67 kuulus võit Luunja Stud kasvandikule Virginiale ja teise koha võitja on Luunja Stud-i ja Esqui Horses Tähtvere ühisprojekt Calinka Esqui ajaga 28,30 sekundit. Mainimist väärib ka fakt,et tegemist on eesti sporthobustega. 6-7-aastastele noorhobustele mõeldud klassi esikolmiku moodustasid eestlased. Võidu võttis viimasena startinud ning eilses sõidus kolmandaks jäänud Hanno Ellermann hobusel Kristallo ajaga 30,90 sekundit. Kahefaasilise CSI2* 120 cm parkuuri poodiumil võidutses kogenud sportlane Kullo Kender oma pikaaegsel partneril Strigal, saades teises faasis ajaks 28,18 sekundit. CSI2* 135 cm jokkeriga takistussõidus osutus parimaks kiire ja kogenud Rein Pill hobusel Sloopy Z maksimum punktiskoori ja ajaga 47,95 sekundit.

Rakendivõistluste põhiklassi, CAI3* üheste parimaks osutus Norra kutsar Jeanette Lund Stoen hobusega Penlangrug Black Knight saades maratonirajalt kaasa kokku 63,66 karistuspunkti ja minnes selle tulemusega vastu liidrina ka homsetele koonustele. CAI2* H1 klassi võitis Eesti sportlane Riina Rõa hobusega Dylano H tulemusega 55,24 karistuspunkti ja hoiab koondarvestuses teist kohta. 2* tasemel ponipaarides kuulus võit ka täna Soome kutsar Mia Ventoniemi ponidega HS Luzille Miris ja Lizalie Miris, kui maratonilt teeniti 55,24 karistuspunkti. Rahvuslikus madalamas klassis ühestele hobustele oli parim lätlanna Dace Sture hobusega Presto ning rahvuslikus keskmises klassis võitis Läti kutsar Anda Pavlovska hobusega Krams. Üheste ponide arvestuses hoiab endiselt liidripositsiooni Norra sportlane Jeanette Lund Stoen poniga Frondraig Cardi Bach, saades maratonirajalt 55,24 karistuspunkti.